Kancelaria Notarialna

Barbara Wolska

ul. Czarnieckiego 4B

66-470 Kostrzyn nad Odrą

Tel. stacj.95 752 9240 kom. 500 036 757

           Szanowni Państwo

Witamy na naszej stronie internetowej.

Kancelaria prowadzona jest w Kostrzynie nad Odrą od 1995 r. i od tego czasu nieustannie zapewniamy Państwu bezpieczną, sprawną i rzetelną obsługę prawną w zakresie działalności notariatu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykształceniu i dobrej organizacji pracy nie tylko szybko załatwiamy każdą sprawę, ale przede wszystkim dokładnie i  poprawnie merytorycznie, a w ramach dokonywanych czynności prawnych bezpłatnie udzielamy wszelkich informacji. 

W naszej pracy staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom klientów i elastycznie dostosowywać się do ich potrzeb, jednocześnie nie zapominajmy  o respektowaniu przepisów  prawa i przestrzeganiu zasad etyki notariusza.   

Podjęcie przez nas działalności w ramach spółki cywilnej podyktowane było między innymi tym, aby zapewnić Państwu stały i sprawny dostęp do usług notarialnych. Umiejętnie wykorzystujemy wiedzę dwóch różnych pokoleń prawników, łączymy doświadczenie i mądrość życiową "starego pokolenia" z nowoczesnością i otwartością  „młodego pokolenia” . Wzajemnie się uzupełniamy , dzięki czemu jesteśmy gotowi na wszelkie pojawiające się zmiany legislacyjne i nie boimi sie podejmować nawet skomplikowanych czynności prawnych.

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm.

 

 

Barbara Wolska - Notariusz

 

 

UA-50659078-1 

 

Notariusz Kostrzyn nad odrą

Notariusz Dębno